Tear Asunder series by Nashoda Rose

סיקורה של לין תהל-כהן

על הספרים הבאים שמעתי כהמלצה מליז מינץ. מההמלצות האלה של "תעצרי הכל! את חייבת חייבת חייבת!" וכשליז ממליצה, מבחינתי, הרבנית אמרה את דבריה!!!

לפני שאתחיל לפרט את פרטי העלילה, הספר הראשון With you הוא ספר קצר מאוד, מעין הקדמה לספר השני וליחסיהם של גיבורי הסיפור. הסופרת מציינת שלא חובה לקרוא אותו אך אני ממליצה לקרוא גם אותו. לעיתים ניתן למצוא אותו בחינם באמזון ואז בכלל אין בעיה להוריד אותו ואז רק לרכוש את השני.

הספר הראשון כלל בתוכו את with you + torn from you:
With you:
אמילי היא בחורה בת 20 חסרת ניסיון וללא משפחה שגרה עם חברתה הטובה קאת' ואחיה הגדול. לאחר שחווה ניסיון אונס שנכשל, פונה לאחד הלוחמים הכי חם בעיר sculp (שם כינויו, את שמו האמיתי תכירו בספר) ומבקשת ממנו ללמד אותה להילחם. בהתחלה הוא מסרב ואפילו מסתלבט עליה אבל ברגע שהיא מספרת לו מה הסיבה לכך שהיא פונה אליו בבקשה כל כך מוזרה, הוא מרגיש צורך עז להגן עליה ומסכים לבקשתה. 
במהלך האימונים היחסים ביניהם מתחילים להתחמם והם מתאהבים אחד בשני.
sculp שבנוסף להיותו לוחם, הוא גם זמר בלהקת רוק מצליחה וזיין צמרת, קושר את עצמו באמילי וכנגד כל מה שציפה מתאהב בה והופך אותה ל"שלו".

בפעם הראשונה ש sculp מזמין את אמילי להופעה שלו כבת זוגתו, אמילי נחטפת ומאותו הרגע כל העלילה מתחילה להסתבך.

Torn from you:
אמילי מוצאת את עצמה בתוך חלום בלהות. היא מורעבת ומיובשת ואין לה מושג איפה היא נמצאת. כשכבר מוציאים אותה מהמקום החשוך בו היא מוחזקת, היא מגלה את הנורא מכל, האיש שבטחה בו, האיש שנתנה לו את גופה ואת ליבה הוא זה שאחראי על מסכת ההתעללויות שהיא עוברת ועומדת לעבור. מה שאמילי לא יודעת זה שהוא שם בניסיון להציל אותה מהאדם שהתעלל בו כל חייו.

הספר קשה וכלל בתוכו תיאורים די מזעזעים. אני חייבת להודות שלא פעם ולא פעמיים כיביתי את הקינדל כי הייתי חייבת לנשום או לקום לשטוף את הפנים מהדמעות שלא הפסיקו לרדת לי. כשהחלקים הקשים עברו גיליתי אהבה גדולה, אהבה ששורדת את הקשיים הכי מזעזעים שזוג יכול לעבור אי פעם.


הספר הבא הוא הספר השני בסדרת tear asunder נקרא:

Overwhelmed by You:
הוא מספר על קאת' (החברה הטובה של אמילי) ורים (חברו הטוב של sculp). 
היחסים בין השניים מתחילים כשאמילי נחטפת. רים תומך בקאת' ונשאר לצידה לאורך כל תקופת אי הוודאות והדאגה האינסופית.
הם הופכים לחברים טובים וכמו כל משוואה משובחת שכוללת בתוכה מקועקע חתיך הורס ובחורה יפיפייה, החברות הטובה הופכת ללוהטת ואצל Nasoda שלנו, לוהטת היא אכן לוהטת!!!!

הכל נעצר בין השניים כשרים מגלה בתיקה של קאת' מזרק. אם יש משהו שהוא לא מוכן להבליג עליו, זה שימוש בסמים וזה הדבר הראשון שהוא מסיק כשהוא רואה את המזרק הזה מול העיניים.
מה שקאת' לא מספרת לו ולאף אחד בעצם, זה שהיא חולה במחלת ה- MS (טרשת נפוצה) ומה שיש במזרק זה התרופה שלה.
הם נפרדים לשנתיים שלמות ולא יוצרים קשר אחד עם השני עד שרים חוזר ומנסה לפצות על תגובתו הפזיזה. בזמן שהם בנפרד הוא מגלה על המחלה שלה וצובר כמה שיותר מידע על מנת לחזור ולעמוד לצידה ככל שיידרש.
רים עצמו מתמודד עם שדים נוראיים מהעבר ובזמן שהוא מנסה להיפתח מול קאת' הוא מנסה לגרום לה לסמוך עליו.
השניים עוברים תהליך מאוד קשה ביחד ועד שנדמה שהם עברו את המשוכה הקשה, אותם שדים מהעבר מראים את פרצופם האמיתי ומאיימים על חייהם. הם נלחמים ביחד על החיים שלהם ועל האהבה שלהם וגם כאן, ביחד, הם שורדים את הבלתי אפשרי.

בספר תפגשו עם עוד דמויות מגניבות שהופיעו גם בספרים הקודמים כולל אמילי ו- sculp וב- 24/11/14 עומד לצאת ספר נוסף על אחת הדמויות המרכזיות בחבורה.

לאוהבות האקשן, הרומנטיקה וכמובן הסקס הלוהט - Nashoda Rose היא הכתובת !!


הספר באמזון --->
הספר באמזון --->
הספר באמזון --->