Becoming Sir by Ella Dominguez

את הספר הזה קראתי בפעם ראשונה בהמלצה של חברה לפני יותר מחצי שנה.
ברגע שסיימתי אותו חיכיתי שוב לרגע שאקרא אותו מחדש. עכשיו אחרי שקראתי אותו בפעם השנייה, הוא מדהים בדיוק כמו בפעם הראשונה.
הספר התחיל במקור כחלק מטרילוגיה שנקראת The Art of D/s אבל ניתן לקרוא אותו כסטנד אלון(ספר בפני עצמו). מי שמחפשת ספר קצת שונה מהספרים האחרים בז'אנר הרומנטי, אני ממליצה לה עליו בחום.

סוויר מוריסון, לשעבר סוכן CIA והיום שותף בחברת אבטחה עם דילן יאנג, אחד מחבריו הטובים, רוצה את מה שלדילן יש : אישה יפה ואהבה גדולה מהחיים (במיוחד אחרי שסוייר התאלמן מאשתו לפני מספר שנים).
דילן מנסה לשכנע את סוייר שיוכל לקבל את כל מה שחלם עליו בתוך עולם ה-BDSM אך סוויר חלוק במחשבותיו. למרות שתמיד יצא עם נשים חזקות כמו סוניה חברתו לשעבר (והוא מקווה שתשנה את דעתה ותצטרף אליו לעולם הBDSM) הוא מוצא את עצמו יותר ויותר מדמיין ונמשך לסאביות.
לאחר שכנועים מצד חבריו, הוא משתכנע ומחליט ללמוד ולהתמסר לעולם הBDSM ולהפוך לדום, דבר שבא לסוויר בטבעי בשל אופיו החזק.

"So tell me, Morrison, what kind of Dominant do you want to be?”
Dylan asked from above
 The kind that I was born to be. The absolute fucking best"

סוייר מגיע למועדון BDSM שבו חבר דילן כדי ללמוד איך להפוך לדום, וכחלק מהכשרתו הוא פוגש את שרה, אלמנה בת 33 וסאבית ותיקה שמציעה את עזרתה ומוכנה להיות הסאבית שלו בזמן לימודיו.

"Are you here to teach me how to be a good Dominant?"
קסמה ויופיה של שרה מושכים את סוייר ומתחילה להתפתח בניהם מערכת יחסים של דום/סאב לצורך לימודיו של סוייר. שרה עוזרת לסוייר להבין את המשמעות של להיות דום (לפחות בעיניה), הם מדברים גלוי ופתוח על הרגשות ,הרצונות והציפיות שלהם אחד מהשניה והקשר המתפתח בניהם הוא בלתי נמנע. הדבר הכי חשוב שסוייר לומד משרה זה החשיבות של הפתיחות והכנות.

"a Dom is generous, loving and respectful to not only his submissive, but all women. He is gentlemanly in public, but playful in private and a savage in the bedroom."

כחלק מהכשרתו ומציאת אורח החיים הנכון ביותר בשבילו הוא מתנסה במערכת יחסים של מאסטר/שפחה עם קיארה, שפחה מתלמדת בת 28, תחת עינו הפקוחה של קיראן,בעל מועדון הBDSM והמאסטר המאמן הנוכחי של קיארה.
סוייר נמשך מיידית באופן קדמוני וחייתי לקיארה, דבר שלא הרגיש אף פעם בחייו, לא לאשתו המנוחה, לא לחברתו לשעבר ואפילו לא לשרה. וככל שהוא מבלה איתה יותר זמן המשיכה בניהם גוברת.

“I’m enamored with all your curves and edges, and perfect imperfections, Angel,”

שרה וקיארה שונות כל כך במראה שלהן, בצרכים שלהן ובתפיסת העולם שלהן. כל אחת מהן מספקת צרכים אחרים שסוייר לא ידע שקיימים, והוא נמשך לשתיהן.

במי יבחר סוייר: בשרה, קיארה או אולי בחברתו לשעבר סוניה? האם סוייר יהפוך לדום שכולם חושבים שהוא? האם הן יוכלו להתמודד עם עברו של סוייר?
הספר הוא ספר אירוטיקה שמתמקד ב- BDSM, אבל הוא שונה מכל ספר ם עלילת BDSM אחר שקראתי.
הוא מסופר מנקודת מבטו של סוייר, ובפעם הראשונה הדמות הראשית היא הגבר שמנסה להפוך לדום ולא האישה שמתלמדת להיות סאבית.
בניגוד לספרי BDSM אחרים שקראתי הדרך והמסע שסוייר עובר זה העיקר ולא הסקס (הסקס תופס בספר מקום משני בסיפור).

מאוד אהבתי את הדמות של סוייר, הוא גבר חזק עם עבר אפל אבל הוא לא רוצה להכאיב או לפגוע באישה, אפילו שזה בהסכמתה (אבל ההבנה שזה הצרכים שלה משחררת אותו וגורמת לו להרגיש בנוח), הוא מובך לעיתים קרובות כשמדברים על סקס גלויות לידו אבל הוא גם יודע לשמור על הומור וקלילות והכי חשוב הוא נאמן לעצמו ולחבריו.
הדמויות הנשיות המוצגות בספר הן נשים חזקות, משכילות, עם הכשרה ומקצוע והן לא פוחדות להגיד או להודות בצורך שלהן להיות נשלטות בחדר המיטות. לכל אחת מהן יש את הצרכים שלה  ואת הדעה שלה איך דום צריך להיות ומה התפקיד של סאבית/שפחה בעיניה.

"A true Dom has a firm hand, a firm mind, a firm gaze, a firm grip, and a soft heart"

הסופרת התמקדה בספר הזה במסע העצמי של סוייר, ואפילו הכניסה מחשבות ודעות קדומות שהרבה אנשים שלא מכירים את העולם ה-BDSM מחזיקים והשתמשה בדמות של סוניה לצורך זה.
היא גם הכניסה את חשיבות הכנות והפתיחות במערכת יחסים כזו (ובכל מערכת יחסים אחרת) והדרך שבה היא מציגה את זה פשוט תופסת מהרגע הראשון.

אני מאוד אהבתי את הספר, הדמויות ממכרות ומשכנעות ואני נותנת לו 10 כוכבים ולא רק 5.


הספר באמזון -->