סדרת into the deep מאת סמנתה יאנג

סיקור אורח של לין תהל כהן

בספר into the deep צ'רלי וג'ייק מכירים ומתאהבים כשהם בתיכון.  צ'רלי היא בחורה טובה מבית טוב וג'ייק הוא ה"ילד הרע" (זה לפחות מה שחושבים עליו) השניים עוברים טלטלות והתנגדויות מצד חבריהם לבי"ס אבל מתמודדים מולם בגבורה ולא מוותרים על אהבתם אחד לשנייה עד שמקרה אחד מערער את כל העיר ומביא את השניים לפרידה כואבת ומרסקת שמשנה את חייהם מקצה לקצה.
הספר הראשון (into the deep) מתחיל בהגעתה של צ'רלי לקולג' בחוץ לארץ יחד עם חברתה הטובה.  שם היא מגלה שאחרי שנים של נתק מוחלט גם ג'ייק מתחיל ללמוד באותו הקולג' ולא רק הוא, גם בת זוגתו הנוכחית. השניים מנסים להתמודד עם השדים מהעבר, האהבה שאף פעם לא נגמרה, החברה שנמצאת באמצע והתשובות לשאלות שאף פעם לא נשאלו.

“I knew after weeks of meeting you that I was never going to love another girl like I love you. You’re it for me. They write books about what we have.”

בספר השני out of the shallows צ'רלי וג'ייק מוצאים את דרכם אחד לשני מחדש אך טרגדיה משפחתית גורמת לצ'רלי לפרק את החבילה ולהדוף את ג'ייק מחייה. היא נלחמת ברגשותיה אליו ומתעקשת לעמוד בהבטחתה לאלוהים לא לחזור להיות עם ג'ייק יותר. השניים מתמודדים מחדש עם השדים מהעבר ומההווה ובזמן שצ'רלי מרימה ידיים ג'ייק מנסה להילחם על האהבה שלו כנגד כל הסיכויים.

סידרה מרגשת מאוד ומתסכלת מאוד! נסחפתי עם צ'רלי ברגעי הכעס, הכאב והצחוק! ממליצה בחום!!!הספרים באמזון --->