Dark Haven series by Cherise Sinclair

סיקור אורח של ריצ'ל קורנפלד.

למי שלא מכירה את צריס סינקלייר היא אחת מסופרות הBDSM המוכשרות ביותר בארה"ב ויש לה 2 סדרות עיקריות וכמה ספרים בודדים.
אני קראתי את כל הספרים שהסופרת הזו הוציאה ועדיין כל פעם מחדש היא מצליחה להפנט אותי ולגרום לי להתמכר לדמויות חדשות עד כדי כך שלא יכולתי לעזוב את הספר ליותר מ5 דקות.
בסדרה הזו כל ספר עוסק בזוג אחר אבל הדמויות משותפות וחוזרות בכל ספר ולכן כדאי לקרוא לפי הסדר, כמו כן כמעט כל הנשים בגיל 30 ומעלה ונשות קריירה, כל הגברים הם DOMS במועדון הBDSM היוקרתי DARK HAVEN

הספר הראשון - Master of the Mountain
זה הספר הראשון בסדרה,וגם הספר הראשון שלה שקראתי וישר התאהבתי.
הספר הזה הוא הסיפור של לוגאן ורבקה.
לוגאן ואחיו ג'ייק הקימו עסק של טיולים והשכרת צימרים בהרים לא רחוק מפארק יוסמיטי, אך עיקר עבודתם מגיעה מטיולים מאורגנים של קבוצות של סווינגרס וחברי BDSM.
את העסק שלהם הם הקימו לאחר שגייק ולוגאן השתחררו מהצבא ולוגאן שנפצע קשה סובל מסיוטים ולא יכול לחיות בעיר הגדולה.
רבקה מגיעה לסוף שבוע ארוך בבקתה כאשר החבר שלה משכנע אותה להצטרף אליו ואל חברי מועדון הסווינגרס שאליו הוא משתייך.
רבקה שכל חייה מרגישה נחותה ובעלת בעיות ערך עצמי נמוך בגלל עברה ומשקלה, אינה מסוגלת לעמוד בדברים שקורים במהלך הערב הראשון ומבקשת מחברה לעזוב את החדר וכאשר הוא מסרב היא מחליטה לישון על ספה.
לוגאן מוצא אותה ישנה על הספה, קופאת מקור, על סף היפותרמיה ומחליט לקחת אותה לחדרו שם הוא דואג להפשיט ולחמם אותה.
כשרבקה מתעוררת בבוקר, היא המומה למצוא את עצמה שם ולגלות שלוגאן לא ניצל את מצבה ושכב איתה.
לוגאן מוצא את עצמו נמשך לרבקה, והיא אליו והוא מכיר לה לאט לאט את עולם הBDSM.
לאט לאט לוגאן עוזר לרבקה להתמודד עם פחדיה מכלבים, מנסה לעזור לה להיפתח יותר מבחינה מינית ולא לחשוב שהיא קרה ומסוגרת ואף להרגיש מושכת ובעלת ביטחון במשקלה.

. “I'm a big man, sugar. When I come down on a woman, I want soft, not a bundle of sticks that I might break.” He leaned his weight on her. “If I want somewhere to lay my head—or the rest of me—I prefer a pillow to a rock.”

לוגאן שפוחד להיפתח שוב (במיוחד לאחר שאשתו לשעבר התגרשה ממנו) ופוחד לפגוע גם ברבקה בשל סיוטיו נפרד ממנה ביום האחרון שלה שם.
האם רבקה ולוגאן ימצאו את דרכם ביחד? האם רבקה תמשיך עם בעיות הביטחון העצמי? האם היא תמשיך להיות סאבית?

הספר השניSimon Says: Mine והוא חלק מתוך הספר Doms of Dark Haven.
הספר הוא ספר קצר (נובלה) והוא מספר את הסיפור של סיימון ורונה.
רונה התגרשה מבעלה אחרי שנים של נישואין ועכשיו היא מחליטה להגשים את כל הפנטזיות שלה, ואחת מהן היא ביקור במועדון BDSM
כאשר היא מגיעה למועדון, היא צופה בהדגמה של שימוש בפלוגר, ולאחר מכן כאשר היא רואה את אותו דום מסתבך עם החפתים שלו היא ניגשת לעזור בלי לבקש רשות ממנו.
סיימון הוא דום ותיק, ולאחר גירושיו הוא לא מחפש סאבית צעירה, כאשר רונה ניגשת אליו הוא רואה בה משהו שלא ראה מזמן: אישה שהקמטים בפניה מראים שצחקה ובכתה, שבטנה העגלגלה חוותה לידות ועוד... אך רונה לא רואה את עצמה כך.
“You, lass, have a self-image problem.”
Well, that might be a little true, but she also had a mirror.”

סיימון מציע לרונה את עזרתו בלהכיר את עולם הBDSM, אך רונה לא ממהרת להסכים.
האם רונה תסכים לקבל את עזרתו? האם סיימון ורונה יהיו ביחד?

הספר השלישי - Master of the Abyss
הספר הזה הוא הסיפור של גייק וקאלי.
קאלי חוזרת לגור בחווה של בני הדודים שלה בעיירה שבה היא גדלה אחרי שנים של לימודים וחוזרת לעבוד בתור מדריכת טיולי שטח בהרים.
קאלי נמשכה מאז ומתמיד לגייק אך לא חושבת שהוא ישים לב אליה בגלל המראה שלה. (קאלי מרגישה נחותה בשל הגובה שלה, החזה הקטן ובכך שהיא אינה מתלבשת כמו שאר הבנות, ובראשה היא מאמינה שאם לא תתנהג ככה אף אחד לא יאהב אותה ).
ג'ייק הוא טיפוס של "לילה אחד וגמרנו" מאז שנפרד מסאבית שיצא איתה והיא התאבדה. אך  הוא אינו מסוגל להוריד את עינו מקאלי.
גייק ולוגאן מעוניינים בשיתוף פעולה עם קאלי ובני דודיה, ומזמינים את קאלי לאחת ממסיבות הBDSM שלהם שתדע למה היא נכנסת.
במהלך המסיבה גייק וקאלי מתחברים וקאלי מתגלה כסאבית טבעית (לפחות מבחינה מינית), ולמרות ששניהם יודעים שהוא טיפוס של לילה אחד הם אינם מצליחים להפסיק את המשיכה בניהם ולילה אחד הופך לשניים ויותר וגייק מוצא את עצמו נמשך לקאלי ולהתנהגות התוססת שלה.
אך גייק לא מוכן ולא יכול להתחייב לקאלי בשל עברו והפחד שלו שהוא יגרום לקאלי נזק נפשי בלתי הפיך אם היא תהיה איתו
באותו זמן מתגלה שיש בעיירה רוצח סידרתי והוא מאיים על החיים של אחת הדמויות
מי הדמות שעליה הוא מאיים? האם גייק וקאלי ימצאו את עצמם ביחד? מי הרוצח הסדרתי?

“You hae only one thing you may control tonight - whether to use your safe word or not. Otherwise all the decisions, all the choices, are mine. Everything is in my hands. (Jake to Kallie)”


הספר הרביעי - Welcome to the Dark Side והוא חלק מתוך הספר Doms of Dark Haven 2: Western Nights.
זה עוד ספר קצר (נובלה) והוא מספר את הסיפור של סאמר ווירגיל.
וירגיל הוא שוטר במקצועו והבן דוד של קאלי שמוצא משיכה מסויימת לBDSM אך מתקשה עם המחשה על להכאיב לסאבית, אפילו אם זה לצורך הנאה.
סאמר היא סאבית ותיקה במועדון, שפוחדת "לשחק" בפרטיות לאחר שבמסיבה פרטית שהיא השתתפה עם דום אחר הוא פגע בה פיזית ולא כיבד את "המילה הבטוחה".
הערב בו שניהם מגיעים למועדון הוא ערב נושא של המערב הפרוע, וסאמר ווירגיל מצוותים יחד למשחק שבו על וירגיל ללכוד בלאסו את סאמר,
לאחר שוירגיל מנצח במשחק הוא וסאמר עושים סצנה ביחד, ונוצר חיבור מיידי.

“Use your safe word if you get scared, honey.”
“I’m fine.” Her voice came out husky.
“Yes, you are, aren’t you?”

אך סאמר ווירגיל גרים בערים שונות וכשסאמר לא מוצאת עבודה היא מחליטה לחזור לביתה
האם סאמר ווירגיל ימצאו את עצמם ביחד?
האם סאמר תתגבר על עברה ווירגיל על רתיעתו מהכאבה?


הספר החמישי - My Liege of Dark Haven
זה הסיפור של אבי ואקסבייר.
אקסבייר הוא בעל מועדון הBDSM, שלאחר ששכל את אשתו (שהייתה גם הסאבית שלו) החליט לאמן סאביות למען מאסטרים אחרים אך בלי להיקשר אליהן רגשית.
אבי,פרופסור במקצועה, מחליטה לעשות מחקר אנתרופולוגי במועדון הBDSM כדי לפרסם את מאמרה ולא לאבד את עבודתה באוניברסיטה (ועל הדרך לנסות להתחבר לעולם הBDSM כדי להחזיר לעצמה את החבר לשעבר שלה שחבר באותו מועדון).
כאשר היא מגיעה למועדון ומגלה שעליה להיות חברה בו ולשלם דמי חברות, היא מתנדבת לנהל את דלפק הקבלה בתמורה לחברות במועדון.
בלילה הראשון שלה שם, אקסבייר דורש להביא את פקידת הקבלה (הוא אינו יודע שהפקידה הקודמת התפטרה) לצורך הדגמה וכך הוא פוגש את אבי.

“Now, can I help you with something? I’m new, but I’ll do my best to figure out how to get what you need.”
“That’s good to hear, Abby, since I need your breasts for a few minutes.”

אקסבייר מוצא את עצמו נמשך אליה, אך שומר על מרחק ועוקב אחריה במהלך שהותה במועדון במהלך הימים שבהם היא מגיעה, אך כאשר הוא רואה שהיא עסוקה בלצפות בסצנות אחרות ולא בדום שאיתו היא עושה סצנה הוא מחליף אותו "ומכריח" אותה להיכנס לראש הנכון של סאבית.
אף אחד במועדון לא יודע את המטרה העיקרית לשמה אבי נמצאת במועדון.
מה יקרה כאשר יגלו את הסיבה שלה? מה יקרה כאשר האקס של אבי יחזור לחייה ויגלה שהיא חברה במועדון שלו? האם אקסבייר ואבי ימצאו את עצמם ביחד?

הספר השישי - Edge of the Enforcer
הספר הזה מספר את הסיפור של לינדסי וזנדר דווריז.
זנדר הוא דום וסדיסט והכינוי שלו במועדון הBDSM שבו שניהם חברים הוא "the enforcer" בשל העדפותיו המיניות וחיבתו להענשה אבל מתחת לחזות המאצו הקשוחה מסתתר גבר שנפגע בעבר אבל נאמנות ואהבה באים אצלו בעדיפות.
לינדסי היא סאבית שברחה מטקסס ומהחוק בגלל אישומים כוזבים ועכשיו היא מנסה להתחיל חיים חדשים, למצוא עבודה ודירה והעיקר שלא יגלו מי היא ומה קרה בעברה הלא רחוק.
לינדסי נדלקת על זנדר אבל העובדה שהוא סדיסט והיא לא מזוכיסטית מפריעה לה ומפחידה, אבל לאחר לילה שלם איתו היא לא יכולה להוציא אותו מהראש ואפילו כשהם רבים בגלל אי הבנות של שניהם וחוסר תקשורת בניהם הם מוצאים אחד את השני באותם מקומות והמשיכה בניהם לא נחלשת.
זנדר לא מוכן לוותר עליה ולמרות המטען שהוא סוחב הוא רוצה מערכת יחסים איתה (דבר שלא קרה בעבר עם אף סאבית במועדון),אבל הדרך של שניהם קשה כי מולם עומדים העבר של כל אחד מהם, חוסר הביטחון העצמי של לינדסי והחשש של שניהם לתת אמון ולהיפתח.
בעת חופשה עם חברים ליד פארק יוסמטי זנדר ושאר חבריו  הדומים מצליחים להוציא מלינדסי את האמת על עברה ולמה היא בורחת, ולהפתעתה מאמינים לה שהיא חפה מפשע ורצים לעזור לה, אך הדבר מסתבך כאשר אשתו ובנו של אחד הדומים נחטפים כדי להשיג את לינדסי.
הספר הזה הוא מהטובים שקראתי בסגנון ולקרוא על דום סדיסט ועל סאבית שלא מזוכיסטית היה משהו חדש מבחינתי... וגם הוספה של משחקי חשמל ומעט סכינים היה משהו שלא קראתי אף פעם אבל אני חייבת לציין שממש אהבתי את התיאורים והכתיבה וזה לא מרתיע כמו שחשבתי שיהיה. השילוב של האקשן עם סיפור ההתאהבות שלהם הופך את הסיפור להרבה יותר מותח ומעניין.

הספרים באמזון --->