שחרר אותי מאת ג' קנר

סיקור אורח של סאלי אילן

בחיפוש אחר ספר שיהיה קליל, סוחף, סקסי ואפל, נתקלתי בטרילוגיית "סטארק" של הסופרת ג'יי. קנר.
מיד רכשתי אותו מחו"ל ולא חיכיתי רגע.
איך שהחבילה נחתה בביתי מייד התחלתי לקרוא.

נכון, אני בסוג של מרתון ספרי "בנות" בשנתיים האחרונות, וכשהטרילוגיה הזו הגיעה אליי – פשוט נשאבתי לתוכה בקלות... לכל אוהבות הז'אנר של 50 גוונים וקרוספייר, זו טרילוגיית חובה בכל ספרייה ביתית.

כן, גם כאן מסופר על בחורה יפה, ניקי פיירצ'יילד, ילידת טקסס שאמה הקדישה את כל חייה לתחרויות יופי למיניהן, וכיום עוסקת בתחום פיתוח תוכנה בהייטק.
ועל דמיאן סטארק, שחקן טניס בדימוס, וחתיך אלוהי שמנהל תאגיד מצליח המגלגל מיליארדים וכל שבוע מחליף בחורה חדשה.
ניקי ודמיאן נפגשים בתערוכת תמונות ומיד יש חשמל ביניהם. ניקי מחזיקה בסוד מעברה שרק חבריה הקרובים ביותר יודעים, ומנסה להתנגד למשיכה שלה לדמיאן מחשש שהוא יגלה.
דמיאן לעומתה, מנסה בכל דרך לכבוש אותה – ולבסוף מציע לה הצעה שקשה לסרב לה, מיליון דולר עבור פורטרייט אירוטי שלה בעירום. לאט לאט מערכת היחסים ביניהם מתהדקת, ואיך אפשר שלא כשדמיאן שתלטן ורכושן שכזה... כשאין לניקי ברירה היא מגלה לדמיאן את סודה ומכאן בא השחרור שלה.
לטעמי זו אחת הסצנות הכי מרגשות בספר!
עם הזמן, מתחילים לצוץ שדים מהארון של דמיאן וסודות אפלים מעברו (איך אפשר בלי זה. הא?!) וניקי מתקשה להתמודד עם השתיקה של דמיאן לגביהם.
היא מבינה שהצורך שלה בו הוא לא סתם משיכה ושהם משלימים אחד את השני, וביחד הם יכולים להתגבר על הכל.... האמנם?

אין מה לדבר, העלילה סוחפת ושזורה בסצנות סקס לוהטות, וגם הכתיבה קלילה ומלאת חיים.
היו פעמים שפחדתי, צחקתי והתרגשתי ... וכל הזמן שמחתי בליבי שלא נורא אם ייגמר הספר כי... יש עוד שני ספרי המשך שמחכים לי בארון J

עד הטרילוגיה הבאה....

סאלי אילן
הספר בעברית באינדיבוק ←  שחרר אותי

הספר באמזון --->